• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Atakent Hitachi Buzdolabı Klima Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Hitachi marka buzdolabı kullanıcıları cihazlarını daha uzun kullanmak için dikkatli olmaları ve bakımını zamanında yaptırmaları gerekir.

Bilinçsizce yapılacak işlemler sorunun daha da büyümesine neden olabileceği için Atakent Hitachi Buzdolabı Klima Servisi elemanları profesyonel olarak hizmet vermektedir.

 

Uygun fiyat seçenekleri de bütçenizi zorlamadan hizmet almanıza yardımcı olur.

 

Atakent Hitachi Buzdolabı Klima Servisi aramanız durumunda yapacağınız arıza kaydı ile sizlere en kısa sürede dönüş yaparak bu şekilde evinizde gerekli kontrollerin yapılmasını sağlar.

 

Yapılan kontroller sonucunda sorunun nedeni belirlenerek bu şekilde onay vermeniz durumunda müdahale edilerek sorunun giderilmesi sağlanır.

Uzman elemanların yapacağı müdahaleler daha etkili sonuçlar alınmasını sağlayacağı için cihazı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

 

Gıdaların bozulmadan uzun süre kalabilmesi için Atakent Hitachi Buzdolabı Klima Servisi kesintisiz olarak sizlere sunduğu hizmetler ile kaliteyi sunmaktadır.

Yedek parça değişimleri için orijinal parçalar kullanılarak bu şekilde cihazın çalışma sisteminde sorun olmadan çalışmaya devam etmesi sağlanmış olunur.

Garanti süreci boyunca oluşabilecek arıza durumlarında ücretsiz hizmet almanız sağlanır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA