Eca Confeo Plus 04 Arızası Çözümü

Eca Confeo Plus 04 Arızası Çözümü

 

                Eca markalarda görülen 04 arızası, kombinin ateşleme yapmamasını gösteren bir arızadır. Kombi ateşleme yapmadığı için gerekli olan ısıyı iletemez. Bu ateşle arızasına birçok durum sebep olabilir. Bu sebepleri ancak bu işle ilgilenen teknik servisler bilmektedir.

 

                Bu arızayla karşılaşıldığı zaman ilk olarak gaz vanalarının açık olduğunun kontrolü sağlanmalıdır. Eğer daireye aktif bir gaz gelmiyorsa sorun kombinizle alakalı olmayabilir. O yüzden vanaların kontrolü sağlıklı bir şekilde yapılmalıdır.

 

                Kombinizi biraz kapatıp beklemelisiniz. Kapattıktan sonra tekrar açarak cihazın ateşleme yapıp yapmadığının kontrolünü sağlayabilirsiniz. Eğer hala kombi ateşleme yapmıyorsa, yetkili bir servisten destek almalısınız. Aksi takdirde başka çözüm yollarına başvurduğunuzda, daha büyük sorunlarla karşılaşmanız mümkündür.

 

 

Etiketler : Eca Confeo Plus 04 Arızası, 04 Eca, eca kombi 04 hatası, eca confeo plus 04 arızası nasıl giderilir, eca confeo plus 04 arızası olmuyor, eca confeo plus 04 arızası tamiri, eca confeo plus 04 arızası telefon