Buzdolabınızdan Ses mi geliyor

Buzdolabınızdan Ses mi geliyor?

Buzdolabınızdan ses mi geliyor mu  
Buzdolabınızdan ses mi geliyor neden  
Buzdolabınızdan ses mi geliyor ne yapmalıyım

 

Buzdolaplarınızda en dikkat ettiğiniz konular iyi soğutması ve sessiz olmasıdır. Sessiz çalışma bütün beyaz eşyalarınız için geçerlidir.

 

İstanbul Buzdolabınızdan Ses mi geliyor?

 

Buzdolabı arızalarında en çok görülenler soğutma problemleri ve ses gelmesidir. Buzdolabımdan ses geliyor diye servisimizi arayanlar çoğunluktadır.

 

Ses çıkartmaktan bahsettiğimiz çalışma sesi değil, normalde çıkan sesinden farklı bir ses çıkartmaya başlamasıdır. Bu ses uğultuya da gürültülü olabilir.

 

Bir parça buzdolabınıza çarpıyor gibi hissetmenizi de sağlayabilir. Böyle durumlarda muhtemelen buzdolabınızın fanında bir arıza meydana gelmiş olabilir.

 

Başıbüyük servisimiz her konuda olduğu gibi fan arızaları gidermede de profesyonel ekipleri ile hizmet sağlamaktadır.

 

Servis olarak arıza talebinde bulunduğunuzda ilk olarak amacımız para kazanmaktan ziyade size hizmet vermek olduğu için telefonda sorunu anlamaya çalışırız.

 

Dolabınızın düzgün bir yüzeyde olduğunu kontrol etmenizi talep ederiz eğer sorun yüzeyle alakalı değilse servislerimin müdahalesi şarttır.

 

Muhtemelen buzdolabınızdaki gazın dolaşımında etkin rol oynayan kompresörde arıza vardır. Bu arıza gerekli soğukluğa ulaşamayan buzdolabınızı sürekli ve en yüksek şekli ile sürekli çalıştırdığı için rahatsız edicibir ses çıkartıyordur.

 

Kalite Politikamız

 

Biz Başıbüyük buzdolabı servisi olarak, her hangi bir marka ile sınırlı kalmayarak her eve ve modele misafir olmaktayız. Piyasada olan bütün buzdolabı markalarını tamir etmekte ve bakımlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

Buzdolaplarınız sanki bizimmiş gibi düşünerek kendimiz için en iyisini, dolayıyla siz müşterilerimiz için de en iyi hizmeti sağlamaktayız.

 

İstanbul tüm bölgelerinde hizmet veren servis ağımız ile bölge sınırlamamız olmadan, en iyi hizmeti vermek için çabalayan bir kurumuz.

 

Kalite grafiğimizi daima üst düzeye çıkarmak için, sürekli kendimizi yenileyerek, teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası ile sağlamaktayız.

 

Servisimizdeki ekip arkadaşlarımızın hepsi sonuç odaklı, tam müşteri memnuniyeti ile çalışmakta bunun için özel olarak bilgilendirilmektedirler.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Etiketler : Buzdolabınızdan Ses mi geliyor, Buzdolabınızdan Buzdolabınızdan Ses geliyor, Buzdolabınızdan Ses Cıkıyor, Buzdolabınızdan Ses Var, Buzdolabınızdan Sesli Çalışıyor