Buzdolabı Derin Dondurucu Sıcaklığı Düşmüş

Buzdolabı Dondurucu Sıcaklığı Düşmüş

Buzdolabı derin dondurucu sıcaklığı düşmüş anlamı  
Buzdolabı derin dondurucu sıcaklığı düşmüş nedir  
Buzdolabı derin dondurucu sıcaklığı düşmüş nasıl

 

Dondurucularınız işlevini yerine getirmiyorsa, kışlıklarınız eriyebilir ve kullanılamaz. Dondurucu kontrollerini muhakkak yapınız.

 

Buzdolabı ve Dondurucu

Dondurucu sıcaklığı düşmüş ama soğutucu normal derecede ise yanlışlıkla dondurucu bölmenin sıcaklık ayarı oynanmış olabilir. Sıcaklığı daha yüksek bir dereceye ayarlayarak soğukluğunu kontrol edebilirsiniz.

 

Tam tersi durumlarda soğutucu sıcaklığı düşmüş ise de soğutucu bölmesinin sıcaklık ayarını kontrol etmeliyiz. Tabi bu kontroller yeni tip buzdolaplarında ekrandan kontrol ederek kolayca yapılabilmektedir.

 

Derece ayarı dışında kapılar sık açıldığı içinde ayarları değişmiş olabilir. Her şey normal, derece olması gerekende görünüyor, hava sirkülasyonu çok olmamış ise o zaman derecede termostatta sorun var demektir. buzdolabı servisimiz bu noktada size hizmet sağlayacak dondurucu ve soğutucu ayarlarını yapacak ve buzdolabınızı aktif hale getirecektir. Bizler her konuda olduğu gibi hemen her marka buzdolaplarının, dondurucu bölmesinde de öncüyüz.

 

No frost buzdolabı arızaları kendisinin yeterli soğutmamak ile göstermektedir. Gelişen teknolojiler bize kolaylıklar ve yenilikler sağlasa da hemen her eşyamızda olduğu gibi beyaz eşyalarımızda da daha dikkatli olmamız gerektiğini hızlı arızalar ile hissettirmektedir.

 

Birçok düğme veya özellik, birçok fonksiyon gelişmiş bunlar bize tek tuşla her şeyi ayarlamamızı sağlamış olabilir ama buzdolabınızın artık çok işlevsel olduğunu ve seslere daha çok kulak vermeniz gerektiğinde bilmelisiniz.

 

No frost buzdolaplarında özellikle raflara çok ürün yerleştirmemelisiniz. Koymuş olduğunuz ürün ve tepsilerin ızgaralara zarar vermesini engellemelisiniz. Izgaraların hepsi amonyaklı su ile ve temiz bir bez ile düzenli silinmelidir. Bu detaylara dikkat ettiğinizde buzdolabının soğutma sistemi düzenli çalışacaktır.

 

 

Etiketler : Buzdolabı Dondurucu Sıcaklığı Düşmüş, Buzdolabı Dondurucu Sıcaklığı, Buzdolabı Derin Dondurucu Sıcaklığı Düşmüş