• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Liebherr Buzdolabı Servisi

Günümüz şartlarında size en yakın teknolojik niteliklere sahip buzdolabı servisi olarak hizmetinizde yer alan firmamız, uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerine özenle buzdolabı bakım ve onarım faaliyetlerini göstermektedir.

Üst düzey performansları ile sizlere dürüstlüklerini kanıtlayan teknik kadromuz, içinizin rahat olacağı bir hizmet kalitesine sahip olmanızı sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini fazlasıyla benimsemiş Acıbadem Liebherr buzdolabı servisi olarak, en temel görevimiz memnuniyetinizi sağlayacak işlerde bulunmaktır. Bu doğrultuda kullandığımız her araç ve gereç fayda görmeniz için, gösterdiğimiz özveri fe özen de memnuniyetinizi elde edebilmek içindir.

Güvenilir Acıbadem Liebherr Buzdolabı Servisi

Müşterilerimize gereken güveni sağlamak amacıyla anı gün içinde buzdolabı servisi hizmeti veren firmamız, bu alanda firmamız gelen yoğun çağrılara yetişebilmek amacıyla geniş bir teknik ekip dahilinde hizmet vermekteyiz. Güvenden asla taviz vermeyen bir Liebherr buzdolabı servisi olarak, işçilik ve yedek parça değişimi gibi tüm hizmetlerimiz 1 yıl garanti kapsamındadır. Böylece hizmet sonrasındaki olası tekrarlayan arzalar için yeni bir ücret ödemeye gerek kalmadan 1 yıl garanti altında olan hizmetlerimizden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA