• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Hitachi Buzdolabı Klima Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

   İstanbul Acıbadem'de kurularak halkının buzdolabı bakım ve onarım işlerini yapan ve hizmette sınır tanımayarak teknik servis hizmeti veren Acıbadem Hitachi Buzdolabı Klima Servisi günde yüzlerce buzdolabının bakım ve onarım işlerini yapmaktadır.

Servis çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ederek müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

Servis sayesinde özellikle ev hanımları için korkulu rüya haline gelen buzdolabının bozularak yiyeceklerin bozulma korkusu ortadan kalkmıştır.

Servis yapmış olduğu hizmetler sayesinde yarışa girmiş olduğu diğer buzdolabı servisleriyle yapmış olduğu hizmetler sonucunda öne çıkmayı başarmıştır.

 

Böylece servis müşterilerinden güvenoyunu alarak daha da güçlenmişti.

Bunun düşünde kendilerine Hitachi buzdolabı klima alan kişilerin buzdolaplarını Acıbadem Hitachi Buzdolabı Klima Servisi kolay bir şekilde istenilen adrese taşıyarak buzdolabının kurulumunu yapmaktadır.

 

Servis müşterisini buzdolabı kullanımı hakkında bilgilendirdikten sonra kullanım klavuzunu müşterisine verdikten sonra oradan ayrılmaktadır.

Böylece yapmış olduğu hizmetler sonucunda adını kolay bir şekilde duyurmayı başaran Acıbadem Hitachi Buzdolabı Klima Servisi halkının bir numaralı servisi haline gelmeyi başararak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA