• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Haftanın 7 günü kaliteli ve güvenilir hizmet veren Acıbadem Finlux Buzdolabı Servisi, güler yüzlü çalışanları ve alanında uzman teknik ekibiyle sizlere hizmet verebilmek için telefonların ardında beklemektedir. 

 

Yaptığı çalışmaların tümüne garanti veren servisi, müşteriyi mağdur etmemek için arıza ve bakım çalışmasını aynı gün içerisinde gerçekleştirmektedir.

 

Yaptığı titiz çalışmalara verdiği garantiler ile de güvenilirliğini her geçen gün arttırmayı başarmıştır.

 

Acıbadem Finlux Buzdolabı Servisi,  müşteri temsilcileri aracılığıyla oluşturduğu arıza kaydınızın hemen ardından modern cihazları ve teknolojiyi yakından takip eden tecrübeli teknik elemanları ile arıza bakım ve onarım çalışmasını gerçekleştirir.

 

Yapılan çalışma ile aynı arızanın tekrarlanmaması sağlanırken gerekli görüldüğü hallerde parça değişimine gidilmektedir. Değişen parçanın yerine orijinal yeni yedek parçalar monte edilmektedir. 

 

Bu parçalara ve çalışmaya 1 yıl süreyle garanti verilmektedir.

 

    Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren, gelişmiş servis ağının en önemli parçası olmayı başaran Acıbadem Finlux Buzdolabı Servisi, kaliteli ve güvenilir hizmeti ekonomik fiyatlarla sunarak da müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA