• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Dominox Servisi 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

 

İstanbul, Kadıköy ilçesinde Acıbadem Dominox teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Tamir, bakım, kurulum hizmetlerimizle Dominox müşterilerinin her türlü teknik servis ihtiyacını karşılamaktayız.

 

Acıbadem Dominox servisimizde, Dominox ocak servisi, fırın servisi, Dominox davlumbaz servisi, Dominox bulaşık makinası servisi, çamaşır makinası servisi, buzdolabı servis ve ilk kurulum, bakım, onarım gibi bütün teknik servis hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Dominox ankastre mutfak, beyaz eşyayla ilgi herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda  ve numaralı telefonlardan her türlü bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Operatörlerimiz ihtiyacınız olan teknik yardımı hemen not alarak gerekli teknisyenlere iletecek, en kısa zamanda ihtiyacınız olan yardımı size sunacaktırlar.

 

Acıbadem Dominox servisimizde, servis ücretimiz TL’dir. Bu ücret bütün marka ve modeller için geçerlidir. Bütün teknisyenlerimiz alanında uzmandırlar.

 

Servis, tamir, bakım ve onarım konularında çok iyi eğitim almışlardır.

Alınan ücret bütün servis hizmetlerinde mecburidir.

Eve gelen servis elemanlarımız arıza tespiti yaptıktan sonra eğer tüketici tamir için izin verirse servis ücreti alınmaz. 

 

Herhangi bir tamir, bakım onarım yaptırırsanız, yapılan işin ücreti alınır.

Bu uygulama bazı müşkülpesent tüketicilerin teknik elemanlarımızın zamanlarını gereksiz yere harcamalarına sebep olmalarından kaynaklanmaktadır.

Kısıtlı olan zamanımızın boşuna harcanması sırada bekleyen diğer müşterilerimizin zamanında boşuna harcamakta bu hususta firmamıza fazlaca şikâyet gelmektedir. 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA