(5 PUAN)

19 MAYIS MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

 Arçelik markası bünyesi içerisinde kurulduğu ilk günlerden bugünlere kadar ürünlerimizi tercih edip kullanan müşterilerimize kaliteli bir şekilde çalışma ekibimizle beraber müşterilerimize hizmet götürmeyi sürdürmekteyiz.

 

Arçelik markası ürünlerini evinde veya işyerinde tercih edip kullanan müşterilerimize kullandıkları ürünlerimizde ortaya çıkan arızalarla ilgili ürünlerimizin teknik servis, bakım, onarım ve tamir gibi hizmetlerini sunmakta ve arızaları en hızlı şekilde çözmekteyiz.

 

Türkiye’nin her iline hizmet götüren Arçelik ailesi olarak bünyemizde bulunan eğitimli çalışma ekipleri ve şubeleriyle bizi tercih eden müşterilerimize kaliteli çalışma hızı ve temiz iş ahlakımızla hizmet etmeye devam etmekteyiz. 

 

Arçelik markası ürünlerimizi tercih eden müşterilerimize güvenli ve süreklilik içerisinde hizmet veren şubelerimizden biri 19 Mayıs Mahallesi Arçelik Servisi dir.

 

  • 19 Mayıs Mahallesi Arçelik Servisinin Kaliteli Hizmet Anlayışı
  •  
  •  

19 Mayıs Mahallesi Arçelik servisi Arçelik marka ürünlerini evinde ya da iş yerinde tercih eden değerli müşterilere güvenli, kaliteli ve süreklilik içerisinde hizmet etmeyi sürdürmektedir.

 

19 Mayıs Mahallesi Arçelik Servisi güvenli, kaliteli ve kesintisiz hizmet anlayışı ile bizi tercih eden müşteriler tarafından keyifle tercih edilen bir şube haline gelmiştir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA