• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Uğurmumcu Amana Servisi

Anadolu yakasında bulunan Kartal'a bağlı Uğur Mumcu semtin daha da fazla gelişmesi ile birlikte yeni yapılanmaların görülmesiyle son zamanlarda oldukça revaçtadır. 
 
Evinizde aldığınız eşyaların kalitesi ile öenm verdiğinizi biliyor ve bunun için de servis hizmetinin de kaliteli olmasını istediğinizi biliyoruz. 
 
Uğur Mumcu Amana servisi seçti. Sebebi ise alanında profesyonelleşmiş teknik ekibi ve geniş araç filosu ile hızlı olmasıdır.
 
Randevu saatinden şaşmadan vaktinde adresinde olan servis hizmetimiz sonrasında beyaz eşyanız tamamen yenilenmişcesine gelerek kullanıma hazır olmaktadır. 
 
Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uyduran teknik destek ekibimiz servis hizmeti konusunda çığır açtı. TSE belgelerine sahip olan firmamız tamamen garantili ürünleri sunmaktadır. Yedek parça ve kaliteli işçiliğimiz ile sizlere 1 yıl garanti imkanı sunmaktayız. 
 
Verdiği sözü tutan teknik destek konusunda da Uğur Mumcu Amana servisi için tercihini kullandı. Eğer sizler de kaliteli hizmet anlayışı istiyorsanız tek yapacağınız çağrı merkezimizden randevu almak olacaktır!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA