• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Soğanlık Amana Servisi

Anadolu yakasında bulunan ve İstanbul'un son zamanlarda sıklıkla yeni yapılanmalarına tanık olduğumuz Soğanlık deniz kenarına yakınlığı ile bahar dönemlerinde en çok uğranılan yerlerden biri olmuştur. 
 
Bir evin içindeki her eşyanın ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu ilk aldığınız gün gibi kalmasına özen gösterdiğinizi biliyoruz. Biz de en azından beyaz eşyalarınız için bu konuda servis hizmeti sağlamaya çalışıyor ve sizleri memnun ettiğimizi düşünüyoruz. 
 
Soğanlık Amana servisi konusunda hiçbir zaman tereddüt etmemiş ve her zaman bizleri seçmiştir. Bu yüzden de beyaz eşyalarında kalıcı hasarlar oluşmamış anında çözüm üretebilmenin rahatlığını keşfetmişlerdir. 
 
En hızlı servis hizmetini sunduğumuzu ifade ediyor ve randevu saatimizde adresinizde bulunuyoruz. 
 
Soğanlık Amana servisi ile hizmetimizden memnun kalmıştır.Sebebi ise ürünün hem yenilenmiş gibi olması hem de bir çok teknik destek ekibi sayesinde hızlı çözümler bulmamızdır. TSE belgelerine de sahip olmamız en büyük avantajımız olmakla birlikte kredi kartı ile kapıda da ödeme yapabilirsiniz. 
 
Teknik destek ve servis hizmeti ile acaba hangisi iyi diye düşünüyorsanız Soğanlık Amana servisi tercih etti ve pişman olmadı. Sizler de çağrı merkezimizi arayarak bizlerden randevu alabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA