Moda Airfel Servisi

Beyaz Eşya Servisleri
Servis Mi Arıyorsunuz? 2018/10/17

Moda Airfel Servisi

Elektronik aletleriniz için lider olan firmamızı seçen Moda Airfel servisi ile en mükemmel ve kalıcı sonuçlara ulaşmıştır. Bunun için de ilk olarak bizlerin kaliteli servis hizmeti anlayışımızın farkında olmuştur. 
 
Bizler geniş araç filosuna sahip olan ve altımızda çalışan bir çok teknik destek elemanları ile birlikte gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayrıca TSE belgesine sahip olan firmamız teknolojik gelişmelerin sıkı takipçisi olarak teknik destek elemanlarının eğitimlerini düzenli olarak güncellemektedir. 
 
Yedek parça ve kaliteli işçilik için sunulan 1 yıl garantiden de memnun kalan Moda Airfel servisi her zaman ilk olarak bizlerle olmaya devam etmektedir. 
 
Bizler kaliteli servis hizmeti sağlayan firma olarak sizlere ödeme konusunda da sıkıntı çıkarmıyoruz. Şöyle ki, kapıda ya da kredi kartına taksit imkanları ile sunmuş olduğumuz imkanlar sonucunda kolayca elektronik aletlerinizi tamir ettirebilirsiniz. 
 
Teknik destek elemanlarımızın sunmuş olduğu sorumluluk dahilinde onarılan elektronik aletlerinin hızlı çözümü için Moda Airfel servisi için teşekkür etmektedir. Sizler de bizimle tanışmak istiyorsanız çağrı merkezlerimizi arayarak hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Moda Airfel Servisi Talebi Bulunmak İstiyorum!