Kurtköy Airfel Servisi

Beyaz Eşya Servisleri
Servis Mi Arıyorsunuz? 2018/10/17

Kurtköy Airfel Servisi

Hasar gören buzdolaplarınız için üzülmenize gerek kalmadı! Kurtköy Airfel Kombi hizmeti ile küçük sorunlarına anında çözümler buldu. Sizler de bizi tercih ederek kalitemizden faydalanabilirsiniz. 
 
Biz TSE belgeli bir firma olarak bir çok teknik destek ekibimizle birlikte gece gündüğz çalışıyoruz. Geniş araç filosuna sahip olmakla birlikte teknolojinin her dakika geliştiğini unutmuyor ve her zaman ekibimizle birlikte eğitimlerimizi güncelliyoruz. 
 
Sorumlu, güçlü ve kaliteli olan teknik destek ekibimiz servis hizmeti sunarken asla randevu vaktinden şaşmıyor ve sizleri bekletmiyor. Vizyonumuz ve prestijli ekibimiz ile sizler Kurtköy Airfel Kombi hizmeti seçtiği gibi seçerek farkı hissedebilirsiniz. 
 
Kaliteli, güçlü ve donanımlı teknik destek ekibimizin işçiliği ile yedek parçalarımız 1 yıl garantili olmaktadır. Ödeme konusunda da sizlere sıkıntı çıkarmıyor ve kredi kartına taksit imkanları sağlamaktayız. 
 
Kurtköy Airfel Kombi seçti ve pişman olmadı. Sizlerin de mutlu olmasını sağlamak üzere artk bize çağrı merkezlerimizden ulaşarak randevu alabilir ve kalite için gözleriniz kapalı güvenebilirsiniz. 

Kurtköy Airfel Servisi Talebi Bulunmak İstiyorum!