• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Kozyatağı Amana Servisi

İstanbul'un önemli bağlantı yollarından biri olan Kozyatağı Amana servisi sayesinde seri ve kaliteli hizmet anlayışını görmüş oldu. 
 
Başarılı ve kaliteli ekibimiz ile birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte en iyi eğitimleri almış olan çalışma arkadaşlarımızdan memnun kalacağınızı ifade etmekteyiz. 
 
Bizler Amana Maytag ailesi olarak geniş araç filomuzla bir çok çalışana sahibiz. Ayrıca yedek parça arızalarında 1 yıl işçilik garantisi sunmaktadır. Kozyatağı Amana servisi seçmekle birlikte sizlerin kendinizi farklı hissetmenizi sağlamaya devam edecektir. 
 
Çağrı merkezlerimizden radnevu alarak istediğiniz saatte adresinizde olabiliriz. Hem en uygun ödeme kolaylığı sağlayarak sizlere kapıda da kredi kartı ile ödeme imkanı yaratıyoruz. 
 
Kozyatağı Amana servisi aracılığıyla artık ufak tefek sorunlar yaşayan beyaz eşyaları için çözüm yolunda bizleri seçti. Eğer sizler de beyaz eşyalarınızı en kaliteli hizmet servisinden mahrum bırakmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken randevu almak olacaktır!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA