• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Bostancı Amana Servisi

İstanbul'un popülaritesi en yüksek olan Bostancı Amana servisi tercih ederek kaliteli hizmet anlayışını bir kez daha pekiştirdi. 
 
Bizler başarılı teknik destek ekibimiz ile birlikte sizler için durmadan çalışıyoruz. Ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte en iyi eğitimleri almış olan ekibimiz memnuniyetiniz için çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir. 
 
Amana ailesi olarak geniş araç filosuna sahibiz. Ayrıca yedek parça arızalarında 1 yıl işçilik garantisi sunmakta ve Bostancı Amana Maytag servisi seçmekte en mantıklı kararı verdi. 
 
Kendinizi en farklı hissedebileceğiniz ve güvenebileceğiniz tek servis olduğumuzu iddia ediyoruz. Bizlere ulaşmak için tek yapmanız gereken ise çağrı merkezlerimizi aramak olacaktır. Ayrıca ödeme konusunda da sıkıntı çıkarmıyoruz ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı sağlıyoruz. 
 
Bostancı Amana servisi sayesinde artık hasar gören beyaz eşyaları için hemen çözümler bulunmasıyla hayatına tüm hızıyla devam ediyor. 
 
Sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli işçilik ve sorumluluklarımızın bilinci dahilinde sizin istediğiniz saatte geliyor ve küçük sorunlarınıza büyük çözümler üretiyoruz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA