Bostancı Airfel Servisi

Beyaz Eşya Servisleri
Servis Mi Arıyorsunuz? 2018/10/17

Bostancı Airfel Servisi

Kombi için en kaliteli servis hizmetini sağladığımızı anlayan Bostancı Airfel kombi servisi hizmeti ile en akılcı sonuçlara ulaşmıştır. 
 
Sizler için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünerek teknolojinin gelişmesi ile birlikte teknik destek ekibimizin eğitimlerini güncelliyoruz. Ayrıca kapıda ya da kredi kartına taksitle ödeme imkanları sağlıyoruz. Bunun için de ilk olarak bizleri tanımanız üzere geniş bir araç filosuna sahip olduğumuzu ifade ederek TSE belgeli olduğumuzu vurgulamak istiyoruz. 
 
Bostancı Airfel kombi servisi ile artık tamamen tamir edilmesi gereken kombi için paniğe kalmıyor ve sadece bizimle iletişime geçiyor. Sizler de bizimle iletişime geçmek üzere çağrı merkezlerimizi arayarak randevu alabilirsiniz. 
 
Ayrıca bizler 1 yıl garantili olarak yedek parça ve kaliteli işçilik sunuyoruz. 
 
Kombilerinizde için aniden oluşan hasarlar konusunda asla panik yapmanıza gerek yok. Çünkü Bostancı Airfel kombi servisi hizmetinden faydalandı ve çok da memnun kaldı. Bu yüzden de ilk olarak sizler de bizi arayarak hemen çağrı merkezlerimizden randevu alabilirsiniz. Bizler tamamen kenimize ait olan arç filomuzla teknşk destek elemanlarımızla TSE belgesine sahip olan bir firmayız.
 
Bu yüzden de standartlara uygun olarak teknik destek elemanlarımızı eğitiyor ve sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlıyoruz. 
 
Ayrıca her zaman kaliteli işçilik ve yedek parçalar için  1 yıl garanti imkanı sunarak Bostancı Airfel kombi servisi hizmetinden memnun kaldığını ifade etmektedir. 
 
Eğer sizler de kaliteli işçilik ve küçük sorunlarınız için büyük çözümlere ulaşmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bostancı Airfel Servisi Talebi Bulunmak İstiyorum!