• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Beylerbeyi Amana Servisi

İstanbul'un tarih kokan semtlerinden biri olan Beylerbeyi, geçmişin izleri ile adeta turist akınına uğramaktadır. 
 
Evinizin önemli eşyalarından olan bulaşık, çamaşır makinesi ya da buzdolabı için en ufak hasarda telaşa kapıldığınızı biliyoruz. Ancak bunun için Beylerbeyi Amana servisi seçerek kendinde kolaylık yarattı. Sizler de tıpkı Beylerbeyi gibi Amana'yı seçebilirsiniz. 
 
Kaliteli ve eğitimli olan teknik destek ekibimiz kendisindeki sorumlulukların bilincinde olarak ilk olarak sizlere güven sunmakla görevlidir. Daha sonrasında ise asla adresinize randevu saatinden sonra gelmez. 
 
Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü hasarı kalıcı ve anında çözmeye çalışan Amana Maytag servis Beylerbeyi'nin ilk tercihleri arasında olmuştur. 
 
Beylerbeyi Amana servisi seçerken kaliteden ve güvenden emin olduğu için TSE belgeleri olduğundan memnun olmmuştur. Ayrıca geniş araç filosu vebir çok teknik destek ekibimiz ile birlikte yedek parçalarımız 1 yıl  garantilidir. Sizlere ödeme konusunda da sıkıntı çıkarmıyoruz. Kredi kartınızla kapıda da kolaylıkla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. 
 
Beylerbeyi Amana servisi ile sırtını kolaylıkla güvene ve kaliteye yaslamıştır. Sizlerde bu kalite için bizi tercih edebilir anında bizimle tanışabilirsiniz!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA