• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Amana Servisi

Evinizdeki amana beyaz eşyalarınız için güvenli ve kaliteli bir servis hizmeti aradığınızı biliyoruz. Bunun için de firmamıza bekliyoruz. 
 
Teknik alan konusunda tecrübeli, gelişen ve değişen teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde eğitim almayı sürdüren teknik destek ekibimiz sizlerin memnuniyeti ile durmadan çalışmalarına devam edecektir. 
 
Amana servisi tercih etmekte karar kılarken bizler de geniş araç filomuzla sizlere yedek parça ve işçiliğimizin 1 yıllık garantisini sunmaktayız.Amana servisi ile beyaz eşyalarında oluşan küçük sorunları kalıcı ve hızlı çözümler üretmesini seçti. 
 
Amana servisi teknik destek ekibi aracılığıyla sizin tamamen kendinizi özgür hissetmenizi sağladığı ve hızlı servis hizmeti sunduğu için seçilmiştir. 
 
Amana servisi olarak bizleri seçtiğiniz için teşekkürlerimizi sunuyor ve daha çok ulaşım imkanı yaratma fırsatı seçtiğiniz için minnet duyuyoruz. 
 
Kapıda da kredi kartı ile ödeme imkanı sağlıyoruz. Ayrıca çağrı merkezimizi arayarak hemen en yakın tarihe randevu alabilirsinz.
 
Amana servisi ile beyaz eşyaları için hızlı çözümler üretti. Sizler de anında randevu alabilir, geç kalmadan bize ulaşabilirsiniz. 

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA