• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Altunizade Amana servisi

Anadolu yakasının sevilen semtlerinden biri olan Altuniza beyaz eşyalarının servis hizmeti için Amana'yı seçti.
Altunizade Amana Maytag servisi sayesinde hiç bir zaman olumsuz bir yanıt almadan yeni gibi beyaz eşyalarını kullanmaya devam etti. 
 
Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü hasar için teknik destek ekibimizle birlikte küçük sorunlarınıza büyük çözümler üretmekten çekinmiyoruz. 
 
Kaliteli ve eğitimli teknik destek ekibi sorumlulukların bilincinde olarak randevu saatinde adresinizde olmaktadır. Genişa raç filomuz ve bir çok ekip arkadaşımız ile birlikte en iyi servis hizmetini sunduğumuzu belirtiyor ve Altunizade Amana servisi için teşekkür ediyoruz. 
 
Altunizade Amana servisi seçerken güvenden ve kaliteden ödün vermemek adına mantıklı kararı verdi. TSE belgeleri ile standartların dışına çıkmadan bütün prosedürler uygulanmaktadır. 
 
Randevu saatleri için ise çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz. Kaliteli işçiliğimiz ve yedek parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır. 
 
Altunizade Amana Maytag servisi ile hayatında kolaylık istedi ve beyaz eşyalarını emin ellere bıraktı. Sizler de Altunizade gibi emin olmak istiyorsanız tek yapacağınız şey bizimle tanışmak!

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA