Altunizade Alarko Servisi

Beyaz Eşya Servisleri
Servis Mi Arıyorsunuz? 2018/10/17

Altunizade Alarko Servisi

Kombileriniz bozulması sizlerin artık korkulu rüyası olmaktan kaçınılmalı. Çünkü Altunizade Alarko kombi servisi seçti. Sizler de bizi seçerek hemen sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 
 
Bizler geniş bir araç filosuna, TSE belgesine ve altında çalışan bir çok teknik destek elemanına sahip olan kocaman bir aileyiz. Şöyle ki, teknik destek elemanlarımız da sürekli gelişimini sağlayan teknoloji için eğitimlerini güncellemektedir. Yedek parça ve işçiliğin 1 yıl garantili olarak sunulduğu servis hizmetimizde sizler de kaliteyi yakından hisssedebilirsiniz. Ayrıca teknik destek elemanlarımız sorumluluklarının farkındalığı ile randevu saatinde adresinizde bulunmaktadır. 
 
Sizler için yaptığımız hizmet kalitesinden memnun kalan Altunizade Alarko kombi servisi ile artık sorunlarına kalıcı çözümler bulmuş ve memnuniyetini her zaman dile getirmiştir. 
 
Altunizade Alarko kombi servisi sayesinde sorunsuz olarak buzdolaplarını kullanmaya devam etmiştir. Sizler de sorunlarınıza kalıcı çözümler istiyorsanız çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. 

Altunizade Alarko Servisi Talebi Bulunmak İstiyorum!