• 444 1 762
  • eservishizmeti@gmail.com

Acıbadem Amana Servisi

İstanbul'da önemli geçiş yollarından ve keyifli bir çok alanı barındıran Acıbadem Maytag Amana servisi tercih etti ve pişman olmadı. 
 
Beyaz eşya alırken dikkat ettiğimiz durumlardan bazıları da kalitesi ve garantisidir. Bunun için ise Acıbadem Amana servisi seçerek teknik ekibi ile servis hizmetinde çığır açmaktadır. 
 
Yani Acıbadem Amana servisi alanında uzmanlaşmış teknik ekibi ve saygıda bütünlüğü ile sorumluluğunu tam olarak yerine getirmektedir. 
 
Hızlı olduğumuzu iddia ediyor ve randevu saatimizi aksatmıyoruz. 
 
Acıbadem Maytag Amana servisi teknik ekibi ile sizleri güvende hissettirecektir. Servis hizmetinden sonra karşılaşacağınız beyaz eşyanız yenisinden farksız olacaktır.
 
TSE belgelerine sahip olan firmamız yedek parça ve işçilik için 1 yıl garanti vermekte ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı yaratmaktadır. 
 
Dikkatli, verdiği sözlerin arkasında duran, teknik destek konusunda güvenebileceğiniz en iyi firma hangisi diye dert etmenize artık gerek kalmadı. Acıbadem Amana Maytag Buzdolabı servisi seçti ve mutlu oldu. Sizler de bizi seçebilir ve güvenle sırtınızı yaslayabilirsiniz.

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA